Klasyczny

Wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy. Udowodniono także, że dotyk klasyczny pozytywnie wpływa na ludzką psychikę poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny, a także na skórę, która w wyniku tej techniki staje się bardziej jędrna. Wreszcie jedna z jego najważniejszych funkcji  – zwiększenie elastyczności mięśni i ruchomości stawów.

WSKAZANIA:
zapalenia stawów, ścięgien oraz mięśni, przy skręceniach i stłuczeniach, w przypadku wad postawy oraz różnych problemów z kręgosłupem. W chorobach i dolegliwościach związanych z przemianą materii. Warto jednak podkreślić, że masaż klasyczny może także stanowić doskonały sposób na relaks i odprężenie, na przykład po ciężkim dniu.

Przeciwwskazania:  problem skórne,  łuszczyca oraz egzema, dolegliwości związane z krzepnięciem krwi  na przykład zapalenie żył czy miażdżyca naczyń obwodowych oraz choroby serca. Masażu klasycznego nie wykonuje się również u osób ze zniekształceniami kręgosłupa oraz u pacjentów po wylewie.


Składka i czas zabiegu
Całego ciała 120min/ 170 zł
Plecy 40min/ 90zł

Szkolenie Saunamistrzów